Ogłoszenia duszpasterskie XIX Niedziela Roku 19.10. 2014r.

1. W każdą Niedzielę na Mszę św. o godz. 17.00. zapraszamy dzieci z klas: „0”, I, II i III” wraz z rodzicami. Dzieci z klas: IV, V, VI, młodzież z gimnazjum i ze szkół średnich zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.30 lub 12.00.

2. Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30. , a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00. Dzieci i młodzież z gimnazjum zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od wtorku do soboty o godz. 17.30.

3. W środę 22.X. Wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. po nowennie Msza św.

4. Dzisiaj rozpoczynamy tydzień modlitw w intencji Misji, z tej okazji w najbliższą niedzielę przy wyjściu z kościoła będą zbierane do puszek ofiary z przeznaczeniem na Misje – za składane ofiary na ten cel serdeczne Bóg zapłać.

5. Zbliża się miesiąc modlitw za zmarłych – kartki wspominkowe wypisujemy czytelnie i wraz z ofiarą przekazujemy księdzu w zakrystii lub w biurze parafialnym. Kartki wspominkowe są wyłożone na parapetach i na stoliku przy wyjściu z kościoła.

6. Dzisiaj na Mszę św. o godz. 17.00. zapraszamy rodziców młodzieży gimnazjalnej z klasy I i II. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami.

7. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć katolicki tygodnik „Niedziela”.

8. Bardzo dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji kościoła.