Ogłoszenia duszpasterskie XIX Niedziela Roku 10.08.2014

1. W środę o godz. 18.00. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy po nowennie Msza św.
2. W piątek 15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. będą odprawione o godz. 8.30, 12.00 i 17.00. po każdej Mszy św. będzie poświęcenie owoców, ziół i kwiatów.
3. 16 sierpnia wyruszy z Koszalina z parafii pw. św. Kazimierza pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu, w dniu 20 sierpnia dojdą do Ińska i będą w naszym mieście nocować. Zwracamy się do naszych parafian z prośbą, jeśli ktoś może, aby zapewnił pielgrzymom nocleg i posiłek z 20/21 sierpnia. Potrzebne jest 90 miejsc noclegowych. Zapisy przyjmujemy codziennie po Mszy św. wieczornej. Okażmy swoją gościnność w myśl zasady „Gość w dom, Bóg w dom”, a zwłaszcza Boży pielgrzym. Obecnie trwa piesza pielgrzymka na Jasną Górę z naszej Archidiecezji – idzie do Matki Bożej ponad 600 osób, oni również korzystają z gościnności mieszkańców różnych miejscowości na trasie pielgrzymki, zatem i My włączmy się w pomoc pielgrzymom – ” to co uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, Mnieście uczynili”.
4. Składamy serdeczne podziękowania za kwiaty przynoszone do dekoracji Kościoła.
5. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego. Za złożone ofiary serdecznie dziękujemy.
6. Serdecznie witamy w naszym Kościele oprócz naszych parafian także miłych gości przybyłych do Ińska na letni wypoczynek – życzymy miłego pobytu, dobrego wypoczynku i zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę w niedziele i dni powszednie.
7. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik katolicki „Niedziela”.
8. Zapowiedzi przedślubne:
Semczak Marta, st. wolny, zam. Ińsko
Tokarz Marcin, st. wolny, zam. Ińsko (1)

Bieniewicz Michał, st. wolny, zam. Ińsko
Wołoszyńska Iwona, st. wolny, zam. Drawsko Pom. (1)