OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 07.07.2018 r.

  1. Msze Święte w naszej Parafii w niedziele o godzinie 8.30, 12.00 i 17.00, a w dni powszednie o godzinie 18.00.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00 po niej Msza Święta.
  3. Fundacja Pro-prawo do życia utworzyła w Sejmie Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop pedofilii”. Zbiera on podpisy pod projektem nowelizacji Kodeksu karnego, która zakazywałaby propagowania m.in. w szkołach, mediach i służbie zdrowia zgodnej ze standardami WHO edukacji seksualnej dotyczącej osób małoletnich. – Wprowadzenie takich zmian powstrzyma falę demoralizacji dzieci i młodzieży. Na stoliku pod chórem znajdują się kartki z projektem zmian w Kodeksie Karnym i na drugiej stronie lista z możliwością poparcia.
  4. Składamy serdeczne podziękowania za kwiaty przynoszone w piątek wieczorem i w sobotę rano do kościoła, a pozwalające nam udekorować naszą świątynię.
  5. Serdeczne witamy w naszej świątyni oprócz naszych parafian także miłych gości którzy przybyli do naszej miejscowości na wypoczynek, życzymy im miłego pobytu, wypoczynku fizycznego i duchowego. Zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę tak w niedzielę jak i w dni powszednie.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia.