Ogłoszenia duszpasterskie – XIV Niedziela Roku 09.07.2017r.

1. Msze święte odprawiamy w naszym kościele ; w Niedzielę o godz. 8.30, 12.00. i 17.00. w dni powszednie o godz. 18.00.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. po nowennie Msza św.

3. W czwartek 13 lipca wspominamy trzecie objawienie się Matki Bożej w Fatimie. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe z rozważaniem fatimskim o godz. 17.00.

4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć katolicki tygodnik “Niedziela”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

5. Dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego Kościoła.

6. Zapowiedzi przedślubne:
Ozga Marcin, kawaler, zam. Ścienne
Paguła Klaudia, panna, zam. Kamienny Most (3).

Giszel Rafał, kawaler, zam. Ińsko
Panek Jolanta, panna, zam. Stargard (3).

Bujny Adrian, kawaler, zam. Ińsko
Król Sylwia, panna, zam. Świeszyno (2).

7. Serdecznie witamy w naszej świątyni miłych gości, życzymy dobrego wypoczynku i zapraszamy na modlitwę w niedzielę i dni powszednie.

8. W przyszłą Niedzielę przy wyjściu z kościoła będą zbierane do puszek ofiary pieniężne na odbudowę wieży oraz renowację Katedry w Gorzowie Wielkopolskim, którą w minionym tygodniu trawił pożar. Katedra Gorzowska ma nie tylko wielkie znaczenie dla diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej, ale także dla historii i kultury, a przede wszystkim dla duchowych dziejów całego naszego regionu – Kościoła nad Odrą i Bałtykiem.