Ogłoszenia duszpasterskie – XV Niedziela Roku 13.07.2014r.

1. Przypominamy, że Mszę św. w dni powszednie odprawiamy o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 8.30,
12.00 i 17.00.

2. W środę o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po nowennie Msza święta.

3. Dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji kościoła.

4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik katolicki „Niedziela”.

5. Serdecznie witamy w naszej świątyni miłych gości, którzy przybyli do Ińska na wypoczynek. Życzymy miłego pobytu, odpoczynku fizycznego i duchowego. Zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę w niedzielę i dni powszednie.

6. W przyszłą Niedzielę 20.07. będziemy obchodzić liturgiczne wspomnienie bł Czesława. Jest to dzień imienin naszego księdza Proboszcza. Uroczystą Eucharystię odprawi ks. Proboszcz o godz. 17.00. Do wspólnej modlitwy i pełnego uczestnictwa w eucharystii ks. proboszcz serdecznie zaprasza.

Zapowiedzi przedślubne:
Żytniak Anna, st. wolny, zam. Ińsko
Gierczak Piotr, st. wony, zam. Ginawa, par. Storkowo (1)

Kisielewska Izabela, st. wolny, zam. Ińsko
Kurowski Grzegorz, st. wolny, zam. Pęzino. (3)