OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 30.06.2018 r.

 1. Ksiądz Adam prowadzi 15 dniowe rekolekcje dla Ruchu OAZ-y Rodzin w Krajniku. Prosimy o wsparcie modlitewne dla niego.
 2. Nabożeństwo Czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 17.00.
 3. Msze Święte w naszej Parafii w niedziele o godzinie 8.30, 12.00 i 17.00, a w dni powszednie o godzinie 18.00.
 4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00 po niej Msza Święta.
 5. Jutro od godziny 18.00 do wtorku godziny 18.00 będzie całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji „O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z rodzin naszej Archidiecezji”. Zachęcamy Parafian i Gości do udziału sercem i obecnością w tym modlitewnym przedsięwzięciu. Zależy nam także na osobach które mogłyby podjąć się adoracji w nocy i wpisać się na listę dyżuru. Lista jest w zakrystii.
 6. W najbliższy pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 17.30 do 18.00. W tym czasie okazja do spowiedzi.
 7. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godziny 17.30 do 18.00.
 8. Składamy serdeczne podziękowania za kwiaty przynoszone w piątek wieczorem i w sobotę rano do kościoła, a pozwalające nam udekorować naszą świątynię.
 9. Serdeczne witamy w naszej świątyni oprócz naszych parafian także miłych gości którzy przybyli do naszej miejscowości na wypoczynek, życzymy im miłego pobytu, wypoczynku fizycznego i duchowego. Zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę tak w niedzielę jak i w dni powszednie.
 10. Fundacja Pro-prawo do życia utworzyła w Sejmie Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop pedofilii”. Zbiera on podpisy pod projektem nowelizacji Kodeksu karnego, która zakazywałaby propagowania m.in. w szkołach, mediach i służbie zdrowia zgodnej ze standardami WHO edukacji seksualnej dotyczącej osób małoletnich. – Wprowadzenie takich zmian powstrzyma falę demoralizacji dzieci i młodzieży. Na stoliku pod chórem znajdują się kartki z projektem zmian w Kodeksie Karnym i na drugiej stronie lista z możliwością poparcia.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.