OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 01.07.2018 r.

1. Dzisiaj do godziny 18.00 trwa adoracja Najświętszego Sakramentu „O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z rodzin naszej Archidiecezji”. Zachęcamy Parafian i Gości do udziału sercem i obecnością w tym modlitewnym przedsięwzięciu.
  2. Msze Święte w naszej Parafii w niedziele o godzinie 8.30, 12.00 i 17.00, a w dni powszednie o godzinie 18.00.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00 po niej Msza Święta.
  4. W najbliższy czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 17.30 do 18.00. W tym czasie okazja do spowiedzi.
  5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godziny 17.30 do 18.00.
  6. NABOŻEŃSTWO PIĘCIU PIERWSZYCH SOBÓT MIESIĄCA jako wynagrodzenie składane Niepokalanemu Sercu Maryi. Zachęcamy do udziału w tym nabożeństwie w najbliższą w sobotę o godzinie 17.00.
  7. Dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji naszej świątyni.
  8. Wszystkim naszym Gościom życzymy pięknego wypoczynku.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”, oraz darmowy „Głos Szczecińsko Kamieński”.