OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XII NIEDZIELA ZWYKŁA UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚWIETEGO JANA CHRZCICIELA 24.06.2018 r.

1. Msze Święte w naszej Parafii w niedziele o godzinie 8.30, 12.00 i 17.00, a w dni powszednie o godzinie 18.00.
  2. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy codziennie po Mszy Świętej wieczornej.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00 po niej Msza Święta.
  4. W najbliższy weekend od godziny 18.00 w sobotę do 18.00 w niedzielę z wyjątkiem godzin w których odprawiana jest Msza Święta będzie adoracja Najświętszego Sakramentu „O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z rodzin naszej Archidiecezji”. Zachęcamy Parafian i Gości do udziału sercem i obecnością w tym modlitewnym przedsięwzięciu.
  5. Dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji naszej świątyni.
  6. Wszystkim naszym Gościom życzymy pięknego wypoczynku.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.