OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XII NIEDZIELA ZWYKŁA 23.06.2018 r.

1. Nabożeństwa Czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy Świętej wieczornej.
  2. Jutro uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, Msza Święta o godzinie 18.00.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00 po niej Msza Święta.
  4. Do czwartku włącznie po Nabożeństwie do Najświętszego Serca Pana Jezusa będzie procesja eucharystyczna wokół kościoła z racji oktawy Bożego Ciała. Po procesji w czwartek poświęcenie ziół i kwiatów.
  5. W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – Msza Święta o godzinie 18.00. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. W sobotę uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, Msza Święta o godzinie 18.00 – zbierana tego dnia taca przeznaczona jest na wsparcie instytucje Kurii Rzymskiej.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej, „Caritas” przeprowadzać będzie zbiórkę do puszek na wsparcie kolonii i wypoczynku letniego dzieci z uboższych domów.
  8. Dziękujemy za przynoszone kwiaty do dekoracji naszej świątyni.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia