Ogłoszenia duszpasterskie XII Niedziela Roku 22.06.2014r.

  1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po wieczornej Mszy świętej.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła składamy ofiary do puszek “Caritas” z przeznaczeniem na kolonie letnie dla najbiedniejszych dzieci.
  3. W środę o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po nowennie Msza św.
  4. Do czwartku włącznie Oktawa Bożego Ciała po nabożeństwie wieczornym procesja z Najświętszym Sakramentem wokół Kościoła. Na zakończenie oktawy Bożego Ciała w czwartek po procesji będzie poświęcenie ziół i kwiatów.
  5. W piątek 27 czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. wieczorna będzie odprawiona w intencji wszystkich rodzin naszej parafii. W czasie nabożeństwa dokonamy odnowienia zawierzenia rodzin Sercu Jezusowemu, które miało miejsce w czasie renowacji misji w zeszłym roku. Do wspólnej modlitwy wszystkich parafian i gości serdecznie zapraszamy.
  6. W piątek 27 czerwca zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Msza św. dziękczynna zostanie odprawiona o godz. 8.00. Na Mszę świętą zapraszamy uczniów szkoły podstawowej i młodzież z gimnazjum ich rodziców i wychowawców, dyrekcję szkoły i pracowników obsługi. Będziemy wspólnie dziękować Bogu za wszelkie łaski w minionym roku szkolnym.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik katolicki “Niedziela”.
  8. Prosimy o przynoszenie kwiatów do dekoracji kościoła. Za przynoszone kwiaty serdecznie dziękujemy.
  9. Zapowiedzi przedślubne:

Szubielski Tomasz, st. wolny, zam. Ścienne/ Pieniak Marta, st. wolny, zam. Chociwel. (3)

Huk Narcyz, st. wolny, zam. Ińsko/ Wrzeszcz Kamila, st. wolny, zam. Ścienne. (3)

Deska Justyna, st. wolny, zam. Ścienne/Janiszewski Sebastian, st. wolny, zam. Obryta, par. Stary Przylep. (2)

Nowacka Marta, st. wolny, zam. Ścienne/ Rusin Zbigniew, st. wolny, zam. Stargard Szczec. (1)