OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XI NIEDZIELA ZWYKŁA 17.06.2018 r.

1. Dzisiaj prosi o wsparcie do puszek na organizowany przez Caritas Archidiecezji Szczecińsko – Kamieńskiej wypoczynek letni dla ubogich dzieci z naszej diecezji.
  2. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy codziennie po Mszy Świętej wieczornej.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00 po niej Msza Święta.
  4. Zbiórka ministrantów w środę po Mszy Świętej wieczornej.
  5. Spotkania kandydatów do Niedawno Bierzmowaną młodzież zapraszamy na spotkanie w czwartek o godzinie 19.00.
  6. W czwartek o godzinie 18.00 Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Henryk Wejman udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Prosimy o modlitwę w ich intencji.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.