Ogłoszenia duszpasterskie XI Niedziela Roku 18.06.2017r.

1. Do czwartku włącznie po Nabożeństwie do NSPJ będzie procesja eucharystyczna wokół kościoła z racji oktawy Bożego Ciała. Po procesji w czwartek poświęcenie ziół i kwiatów.

2. Dzisiaj po Mszy św. przy wyjściu z kościoła składamy ofiary do puszki na sfinansowanie zakupu relikwiarza i relikwiarium. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. Za tydzień będą zbierane ofiary do puszek na Caritas z przeznaczeniem na kolonie letnie dla dzieci z ubogich i wielodzietnych rodzin. (z naszej parafii sześcioro dzieci skorzysta z takich kolonii).

4. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik “Niedziela”.

5. Ksiądz Proboszcz zaprasza dzisiaj na Mszę św. dziękczynną z okazji 50 rocznicy kapłaństwa o godz. 17.00. Msza św. będzie poprzedzona Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 16.30.

6. Zapowiedzi przedślubne:

Kucharczuk Ewelina, panna, zam. Ińsko
Stanik Krzysztof, kawaler, zam. Drawno (3)

Namirowska Justyna, panna, zam. Ińsko
Zmarzły Sebastian, kawaler, zam. Będzin (1)

Smoliński Damian, kawaler, zam. Ińsko
Wojtysiak Anna, panna, zam. Rekowo, parafia Chociwel. (1)