OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 13.05.2018 r.

1. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po Mszy św. wieczornej.
  2. Dzisiaj o godzinie 17.00 dzieci I komunijne powierzą się Matce Bożej a po Mszy Świętej otrzymają pamiątkę I Komunii Świętej.
  3. Dzieci komunijne przez cały tydzień tzw “Biały” będą w swoich komunijnych strojach uczestniczyć we Mszy św. o godz. 18.00. i przyjmować Ciało Pana Jezusa.
  4. Składam serdeczne podziękowanie Pani katechetce Małgorzacie Piątkowskiej za przygotowanie dzieci do sakramentu Pokuty i Eucharystii.
  5. Rodzicom dzieci I Komunijnych dziękuję za przygotowanie świątyni i terenu wokół oraz dekorację na wczorajszą uroczystość. Dziękuję rodzicom za dar ołtarza. Panu Zdzisławowi Bielaszewskiemu za śpiew podczas wczorajszej liturgii. Wszystkim zgromadzonym dziękuję za wspólną modlitwę w intencji dzieci I Komunijnych, aby pozostały wierne złożonym przyrzeczeniom.
  6. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania klasa VII i tych którzy nie mogli być wcześniej – poniedziałek godzina 18.00.
  7. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00 po niej Msza Święta.
  8. Spotkanie ministrantów w czwartek o godzinie 18.00.
  9. W następną niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, chciejmy wspólnie odnowić nasz Sakrament Bierzmowania. Codziennie wieczorem modlimy się Nowenn do Ducha Świętego.
  10. W przyszłą niedzielę dzieci z klasy IV będą przeżywać rocznicę I Komunii św. na Mszy św. o godz. 17.00. Spowiedź św. dla tych dzieci będzie w sobotę 19.05. o godzinie 11.00.

.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.