OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 02.06.2019 r.

1. Dzisiaj przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, które kończy okres ukazywania się Zmartwychwstałego i umacnianie wiary Apostołów. Chrystus odchodzi aby przygotować zesłać Ducha Świętego i przygotować nam miejsce w domu Ojca.

Dzisiaj także w naszej ojczyźnie obchodzony jest Dzień Dziękczynienia. Dziękujemy w tym roku za wielkich pasterzy, których Bóg dał nam w czasach przełomu dziejowego: sługę Bożego ks. kard. Stefana Wyszyńskiego i świętego Jana Pawła II. Dołączmy także nasze tematy wdzięczności składane Bogu za jego działanie w naszym życiu, naszych rodzin, naszego Narodu.

Dzisiaj po Mszy Świętej jest możliwość złożenia ofiary do puszek na kontynuację prac przy Świątyni Opatrzności Bożej jako wotum dziękczynne Narodu Polskiego.

1. Nabożeństwa Czerwcowe codziennie po Mszy Świętej wieczornej.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy Świętej połączona z Nabożeństwem Czerwcowym.
  3. W I czwartek miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 – 18.00. w tym czasie okazja do spowiedzi św. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godziny 17.30 do 18.00.
  5. W następną niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, chciejmy wspólnie odnowić nasz Sakrament Bierzmowania.
  6. Za tydzień w niedzielę przypada Wniebowstąpienie Pańskie.
  7. Bardzo dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela” i bezpłatny „Gość Szczecińsko Kamieński”.