Ogłoszenia duszpasterskie – Wniebowstąpienie Pańskie 01.06.2014r.

1. W czerwcu będziemy odprawiać nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa – codziennie po Mszy św. wieczornej.
  2. W środę o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po nowennie Msza św.
  3. Najbliższy czwartek – to pierwszy czwartek miesiąca – zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu od 17.30 – 18.00. w tym czasie okazja do spowiedzi św.
  4. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi od 17.30 – 18.00.
  5. W pierwszą sobotę miesiąca kapłan odwiedzi chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. Nabożeństwo pierwszosobotnie będzie odprawione o godz. 17.00.
  6. Dzisiaj w kościołach w całym kraju po Mszy św. zbierane są ofiary do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie – za składane ofiary bardzo dziękujemy.
  7. W najbliższą Niedzielę przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć ofiarę na “Caritas” z przeznaczeniem na pomoc dla ofiar powodzi na Bałkanach.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć katolicki tygodnik “Niedziela”.
  9. Dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.

Intencja dla Żywego Różańca – O opiekę Bożą nad dziećmi i młodzieżą zwłaszcza w czasie wakacji.