Ogłoszenia duszpasterskie VII Niedziela Roku 19.02.2017

1. Msza św. w dni powszednie będzie odprawiana o godz. 18.00.

2. Msza św. z udziałem dzieci jest odprawiana w Niedzielę o godz. 12.00, a dla młodzieży z gimnazjum i starszej o godz. 8.30.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. po nowennie Msza św.

4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

5. Trwają ferie zimowe – uczniom i nauczycielom a także rodzicom życzymy dobrego wypoczynku.

6. W naszej Parafii od lat istnieje i trwa nieustannie na modlitwie Wspólnota Żywego Różańca, istnieją 3 Róże, które powinny liczyć po 20 osób. Ze względu na odejście do wieczności kilkoro członkiń w różach nie ma wymaganej ilości osób. Zwracamy się do chętnych parafian o podjęcie trudu codziennej modlitwy różańcowej we wspólnocie Żywego Różańca. Zgłoszenia po Mszach św. w zakrystii.

7. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii i Arcybiskupie Wyższe Seminarium Duchowne w Szczecinie.