OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 26.05.2019 r.

1. W dniu wczorajszym grupa piętnastu dzieci z naszej parafii przystąpiła pierwszy raz do komunii świętej. Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 17.00, dzieci oddadzą się pod opiekę Matki Najświętszej, oraz otrzymają pamiątkowy obrazek. W Białym Tygodniu spotykamy się o godzinie 18.00.
  2. Nabożeństwa Majowe codziennie po Mszy Świętej wieczornej.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy Świętej połączona z Nabożeństwem Majowym.
  4. W najbliższą sobotę kapłan odwiedzi chorych z posługą sakramentalną od godziny 09.00 do 12.00.
  5. Spotkanie ministrantów w sobotę o godzinie 14.00.
  6. Za tydzień w niedzielę przypada Wniebowstąpienie Pańskie.
  7. Bardzo dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.
  9. Z okazji Dnia Matki składamy wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia, szczególnie opieki Maryi, Matki Syna Bożego. Modlimy się za te matki, które odeszły do wieczności.