Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela Wielkanocna 25.05.2014

1. Nabożeństwo majowe odprawiamy codziennie po Mszy św. wieczornej.
  2. W środę o godz. 18.00. odprawiamy Nowennę do MB Nieustającej Pomocy, po nowennie Msza św.
  3. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00. dzieci z klas III naszej Parafii będą obchodziły rocznicę przyjęcia I Komunii św.
  4. W minioną środę 21 maja młodzież z naszej parafii i z parafii Długie i Storkowo przyjęła sakrament Bierzmowania, wyrażamy naszą wdzięczność młodzieży i ich rodzicom za odpowiednie przygotowanie i duchowe przeżycie uroczystości. Serdecznie dziękujemy rodzicom młodzieży bierzmowanej za przygotowanie kościoła do uroczystości oraz za złożone ofiary za które mogliśmy sfinansować  odnowienie trzech kielichów mszalnych. Składamy serdeczne Bóg zapłać.
  5. Bardzo dziękujemy członkom Żywego Różańca za troskę o czystość kościoła.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy tygodnik “Niedziela”.
  7. W najbliższą niedzielę 1 czerwca obchodzić będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszach św. przy wyjściu z kościoła będą zbierane do puszek ofiary na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
  9. Przypominamy o konieczności udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego.
  10. Z okazji jutrzejszego święta, wszystkim matkom składamy życzenia wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej oraz szacunku i opieki od dorosłych dzieci.