OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 06.05.2018 r.

1. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po Mszy św. wieczornej.
  2. 8 maja we wtorek przypada Uroczystość świętego Stanisława Biskupa i Męczennika Głównego Patrona Polski. Zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą ku Jego czci o godzinie 18.00.
  3. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania:

klasa VII – poniedziałek godzina 18.00,

klasa II – wtorek godzina 18.00,

klasa III – wtorek godzina 18.00.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00 po niej Msza Święta.
  2. Spowiedź dzieci pierwszokomunijnych, ich rodziców i chrzestnych w piątek o godzinie 16.30. Prosimy o modlitwę w ich intencji i ich rodziców.
  3. W sobotę na Mszy św. o godzinie 11.00. grupa dzieci z naszej parafii będzie po raz pierwszy w pełni uczestniczyć we Mszy Świętej – przyjmując do swego serca Pana Jezusa w Komunii Świętej.
  4. W następną niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.
  5. Bardzo dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.