OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18.03.2018 r.

1. Zapraszamy w poniedziałek na Odpust Parafialny ku czci Świętego Józefa o godzenie 18.00.
  2. Rekolekcje wielkopostne dla dzieci szkoły podstawowej i młodzieży z gimnazjów trwać będą od wtorku do czwartku.
  3. W piątek Drogę Krzyżową ulicami naszego Miasta po Mszy Świętej o godzinie 16.00.
  4. Pary które chciałyby zawrzeć w tym roku sakrament małżeństwa zapraszamy na nauki przedślubne w sobotę o godzinie 10.00.
  5. Nabożeństwo Gorzkich żali w niedzielę o godzinie 16.30.
  6. Za tydzień Niedziela Palmowa. Na Msze Święte według niedzielnego porządku przychodzimy z palmami.
  7. W zakrystii są do nabycia „Wielkanocne Świece Caritas”.
  8. Jak co roku prosimy o wsparcie przy udekorowaniu Bożego Grobu. Potrzebujemy kwiaty cięte, białe. Kwiaty można przynieść do kościoła w przyszłym tygodniu najpóźniej do godziny 12.00 w środę.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela.