OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKANOCNA 29.04.2018 r.

  1. Od wtorku rozpoczyna się najpiękniejszy miesiąc poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po Mszy św. wieczornej.
  2. 1 maja dzień poświęcony Świętemu Józefowi Robotnikowi. Zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą ku Jego czci o godzinie 18.00.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00 po niej Msza Święta.
  4. Uroczystość Królowej Korony Polskiej Głównej Patronki Polski 3 maja. Msze święte według planu niedzielnego.
  5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godziny 17.30 do 18.00.
  6. W najbliższą sobotę kapłan odwiedzi chorych z posługą sakramentalną od godziny 09.00 do 12.00. Prosimy zgłaszać osoby, które nie mogą przyjść do kościoła by przyjąć Sakramenty Święte, czy to ze względu na stan zdrowia, czy na podeszły wiek.
  7. W najbliższą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 17.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  8. Hospicjum stacjonarne św. Jana Ewangelisty w Szczecinie zaprasza na koncert charytatywny pod hasłem: „Letnia Scena Eski Charytatywnie”, który odbędzie się w Szczecinie 12 maja br. w Hali Netto Arena. Podczas koncertu wystąpią: Natalia Szroeder, chór Sound’n’Grace, Filip Lato oraz Damian Ukeje. Bilety na koncert – będące cegiełkami, za które zostaną zakupione nowe łóżka dla pacjentów hospicjum – można nabyć przez strony internetowe, a także stacjonarnie w punkcie obsługi klienta bilety.fm na terenie Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Powyższe informacje dotyczące koncertu i adresy stron internetowych, przez które można kupić bilety znajdują się na plakacie.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.