OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKANOCNA 19.05.2019 r.

  1. Witamy dzisiejszej niedzieli księdza Mariusza Koluczka prowadzącego działalność misyjną na Syberii w Pietropawłosku na Kamczatce. Po mszy świętej będzie możliwość wsparcia prowadzonej przez księdza działalności.
  2. Nabożeństwa Majowe codziennie po Mszy Świętej wieczornej.
  3. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców w poniedziałek i środę 16.00.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy Świętej połączona z Nabożeństwem Majowym.
  5. Spowiedź dzieci pierwszokomunijnych, ich rodziców i chrzestnych w piątek o godzinie 16.00. Prosimy o modlitwę w ich intencji i ich rodziców.
  6. W sobotę na Mszy św. o godzinie 11.00. grupa dzieci z naszej parafii będzie po raz pierwszy w pełni uczestniczyć we Mszy Świętej – przyjmując do swego serca Pana Jezusa w Komunii Świętej.
  7. Bardzo dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.
  9. „Zapraszamy wszystkich na Forum Charyzmatyczne, które odbędzie się w Netto Arena w Szczecinie od 31 maja do 2 czerwca br. W programie ewangelizacyjnym będzie m.in.: słuchanie Słowa Bożego, Msze Święte, różaniec i adoracja. Do udziału w Forum są zaproszeni wszyscy, także rodziny z dziećmi. Zapisy uczestników odbywają się na stronie www.lewjudy.org. Informacje są dostępne także na plakatach i ulotkach.”