OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO 11.02.2018 r.

  1. W środę Popielec rozpoczynający okres Wielkiego Postu. Msze Święte z posypaniem głów popiołem o godzinie 10.00 i 18.00.
  2. Przypominamy, że w Środę Popielcową obowiązuje nas post ścisły tz. jeden posiłek do syta, w tym dniu nie spożywamy mięsa.
  3. W piątek Droga Krzyżowa o godzinie 17.30.
  4. Pragniemy podzielić się radosną wiadomością, że nasz diakon Adam Pałys w sobotę 24 lutego otrzyma świecenia kapłańskie w katedrze szczecińskiej o godzinie 10,00. Zainteresowanych uczestnictwem w tym wyjątkowym wydarzeniu prosimy o zgłoszenia się w zakrystii lub biurze parafialnym.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela. „Fundacja Małych Stópek” pragnie wydawać gazetę pt. „Duchowa adopcja dziecka poczętego”, które rozprowadzane będzie bezpłatnie. Przy wyjściu z kościoła na stoliku leżą egzemplarze do wzięcia i zorientowania się w charakterze gazety. Osoby zainteresowane prenumeratą prosimy o zgłoszenie do zakrystii lub biura parafialnego.