Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – 29.06.2014r.

1. W poniedziałek 30.06. po Mszy św. wieczornej będzie ostatnie nabożeństwo ku czci NSPJ.
  2. W środę o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – po nowennie Msza św.
  3. Najbliższy czwartek – to Pierwszy Czwartek miesiąca – tradycyjnie adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 – 18.00, w tym czasie okazja do spowiedzi św.
  4. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 17.30 – 18.00.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy tygodnik “Niedziela”.
  6. Prosimy o przynoszenie kwiatów do dekoracji kościoła, za przynoszone kwiaty serdecznie dziękujemy.
  7. Serdecznie witamy w naszej świątyni miłych gości, którzy przybyli do naszej miejscowości na wypoczynek. Życzymy miłego pobytu, odpoczynku fizycznego i duchowego. Zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę w niedzielę i dni powszednie.

Zapowiedzi przedślubne:

1. Deska Justyna, st. wolny, zam. Ścienne – par. Ińsko

Janiszewski Sebastian, st. wolny, zam. Obryta – par. Stary Przylep. (3)

2. Nowacka Marta, st. wolny, zam. Ścienne – par. Ińsko

Rusin Zbigniew, st. wolny, zam. Stargard Szczec. (2)

3. Rachwalska Agata, st. wolny, zam. Ścienne – par. Ińsko

Marcinkiewicz Michał, st. wolny, zam. Szczecin. (2)

4. Kisielewska Izabela, st. wolny, zam. Ińsko

Kurowski Grzegorz, st. wolny, zam. Pęzino. (1)