OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – Święto Świętej Rodziny – 27.12.2015

1. Dzisiaj obchodzimy Święto Świętej Rodziny.
2. W dni powszednie Msza św. będzie odprawiana o godz. 18.00.
3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00.
po nowennie Msza św.
4. W czwartek 31 grudnia o godz. 18.00 odprawimy Mszę św. dziękczynną za przeżyty rok 2015. Po Mszy św. nabożeństwo przebłagalne za grzechy, które popełniliśmy w minionym roku. Modlić się będziemy o Boże błogosławieństwo w nowym 2016 roku.
5. W piątek – 1 stycznia Nowy Rok – obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. wg porządku niedzielnego.
6. Wszystkim, którzy złożyli ofiary na „Caritas” kupując świecę skłdamy serdeczne Bóg zapłać. Dzięki tym ofiarom nasz parafialny Zespół Caritas mógł pomóc zorganizować pomoc dla najbiedniejszych.
7. Składamy serdeczne podziękowanie Państwu Renacie, Januszowi i Izie Czerwonka, Kszysztofowi Szymczykowi i pracownikom ZUBIK za przygotowanie dekoracji bożonarodzeniowej i choinek. Dziękujemy Panu Krzysztofowi Gawlikowi za ofiarowanie choinek do Kościoła. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do świątecznego wystroju i czystości kościoła i ołtarzy.
8. W niedzielę 27 grudnia będziemy zbierać ofiary do puszek na pomoc dla ofiar pożaru w Linówku.
9. Z okazji świąt Narodzenia Pańskiego składamy najserdecznejsze życzenia wszystkim parafianom i miłym gościom.
10. 29 grudnia we wtorek rozpoczynamy kolędę w Miałce od godz. 11.00.
11. 30 grudnia – kolęda w Gronówku od godz.11.00.