OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 05.04.2015r.

1. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Msze św. w Ińsku będą odprawiane o godz. 8.30; 12.00; 17.00. Ofiary składane na tacę w tym dniu przeznaczone są na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.
2. W środę o godzinie 18.00. odprawiamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza św.
3. Bardzo dziękujemy naszym Parafianom za kwiaty przyniesione do dekoracji Bożego Grobu.
4. Składamy serdeczne podziękowanie Paniom i Panom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ińsku, za wierną i budującą służbę przy Grobie Pana Jezusa oraz za czynne uczestnictwo w procesji Rezurekcyjnej.
5. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do głębokiego przeżywania Wielkiego Tygodnia i Święta Zmartwychwstania Pańskiego, szczególnie dziękuję Państwu Renacie i Januszowi Czerwonka, klerykowi Jackowi Krawczykowi i pracownikom ZUBiK za przygotowanie dekoracji w Kościele. Panu Organiście za prowadzenie śpiewów, Rodzinnej Służbie Liturgicznej – Paniom i Panom czytającym Słowo Boże. Naszym ministrantom, lektorom i ceremoniarzom za wierną służbę przy ołtarzu w czasie liturgii i na adoracji Najświętszego Sakramentu. Praca i poświęcenie tych ludzi ułatwiła nam przeżywanie wielkich zbawczych wydarzeń. Bóg zapłać.
6. Bardzo cieszymy się licznym udziałem parafian w Liturgii Wielkiego Tygodnia i przystępowaniem do sakramentów świętych. Kieruję podziękowania pod adresem ks. Daniela za pomoc w sprawowaniu sakramentów: Spowiedzi św. i Eucharystii oraz w Liturgii Wielkiego Tygodnia.
7. Składam podziękowanie Członkiniom Żywego Różańca za troskę o czystość świątyni i bielizny ołtarzowej.
8. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.
9. Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego najserdeczniejsze życzenia wszystkim Parafianom i miłym gościom składają duszpasterze.