OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA 01.04.2018 r.

 1. Jutro drugi dzień świat Wielkiej nocy, Msze Święte jak w niedziele. Jutrzejsza taca przeznaczona jest na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.
 2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00 po niej Msza Święta.
 3. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia rozpoczynająca Tydzień Miłosierdzia, z tej okazji przy wyjściu z kościoła będą zbierane ofiary do puszek na Caritas by mógł w naszym imieniu świadczyć pomoc dla najuboższych.
 4. Cieszymy się z tak licznego udziału parafian w liturgii Wielkiego Tygodnia i przystępowania do sakramentów świętych.
 5. Pragniemy serdeczne podziękować tym wszystkim, którzy uświetnili naszą liturgię poprzez czynne włączenie się w czytania, śpiewanie psalmów, pieśni, procesję z darami, niesienie krzyża, obmycie nóg, zbieranie tacy dzięki temu mogliśmy czuć się wspólnotą oddającą chwałę Bogu. Dziękuję służbie liturgicznej za odpowiedzialność.
 6. Bardzo dziękujemy naszym Parafianom za kwiaty przyniesione do dekoracji Grobu Pańskiego. Dziękujemy Pani Renacie Czerwonce, która wraz z Mężem przygotowała dekorację świątyni. Panu Organiście dziękujemy za prowadzenie śpiewów w tych dniach.
 7. Składamy serdeczne Bóg zapłać Strażakom za wierną, budującą i profesjonalną służbę przy grobie Pańskim, oraz za czynne uczestnictwo w procesji Rezurekcyjnej.
 8. Dziękujemy Członkom Żywego Różańca za troskę o czystość naszej świątyni. Pani Stanisławie Piech dziękuję za czystość bielizny ołtarzowej używanej w liturgii.
 9. Dziękuję księdzu Adamowi za przygotowanie liturgii i księdzu Kanonikowi i Czesławowi za ofiarny dyżur w konfesjonale.
 10. Z okazji Świąt; najserdeczniejsze życzenia zmartwychwstania Pańskiego w sercach -wszystkim Parafianom i miłym Gościom składają miejscowi duszpasterze.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.