OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 15.05.2016r.

1) Dzisiaj w Kościele obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, tradycyjne zielone świątki. Kończy się okres wielkanocny.

2) Jutro w poniedziałek obchodzimy Uroczystość NMP Matki Kościoła – głównej Patronki naszej Archidiecezji. Msza św. w Ińsku o godz. 9.00 i 18.00.

3) W środę o godz. 18.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po nowennie Msza święta.

4) W przyszłą Niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Trójcy Świętej.

5) Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

6) Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na rzecz parafii.

7) Zapowiedzi przedślubne:
Skurtys Tomasz, kawaler, zam. Ścienne
Synoś Renata, panna, zam. Stargard (2).

8) W dniach 17 – 21 maja 2016r. Szkoła w Ińsku organizuje „Tydzień ze sportem” wszystkie imprezy sportowe będą się odbywały w szkole lub na stadionie miejskim. Organizatorzy: Nauczyciele i Uczniowie serdecznie zapraszają do udziału w imprezach sportowych wszystkich mieszkańców Ińska. Szczegółowy program znajduje się w gablocie przy kościele, a także na stronie internetowej szkoły.