Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 23.11.2014r.

1. Do 29 listopada modlimy się za zmarłych odmawiając różaniec z wypominkami: w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po nowennie Msza św.

3. W najbliższą Niedzielę 30 listopada rozpoczynamy nowy rok liturgiczny, będzie to pierwsza niedziela Adwentu – przypominamy, że Adwent ma charakter pokutny i ludzie wierzący nie uczestniczą w tym czasie w zabawach tanecznych.

4. Od najbliższej niedzieli po Mszy św. będzie można nabywać świece wigilijna „Caritas”, które będą świadectwem naszej pomocy ubogim w okresie świąt Bożego Narodzenia. Dochód ze sprzedaży świec jest przeznaczony na pomoc dla będących w największej potrzebie. Cena świec: małe – 5 zł; większe – 15zł.

5. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć katolicki tygodnik „Niedziela”.

6. Bardzo dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji kościoła.