OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 07.01.2018 r.

1. Naszym Braciom i Siostrom z Kościoła Greko – Katolickiego życzymy Radosnych Świat Narodzenia Pańskiego, wiele łask i opieki Bożej na każdy dzień.
  2. W środę o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza Święta.
  3. Kolędę zaczynamy od godziny 15.30. W tym tygodniu plan kolędy:

a)   Poniedziałek 08.01 – ul. Bohaterów Warszawy pozostałe domy, Łąkowa, Reja, Żeromskiego. Piękna, Tuwima, Broniewskiego, Orkana, Rybacka

b)   Wtorek 09.01- Zielona i Polna.

c)   Środa 10.01- ul. Ogrodowa, Zamkowa. Armii Krajowej, Witosa

d)   Czwartek 11.01- ul. Szewska, Spółdzielcza, Zwycięzców, Staromiejska.

e)   Piątek 12.01- ul. Krzywa, Młynarska, Poprzeczna. Bydgoska, Poznańska, Jana Pawła II

f)    Sobota 13.01- od godziny 9.30 ul. Orzechowa, Platanowa, Klonowa, Lipowa, Spacerowa, Kasztanowa, Jesionowa, Tęczowa, Wichrowe Wzgórza, Aleja Słoneczna i Leśna.

1. W czasie kolędy będzie możliwość zapisania intencji Mszy Świętej. Zachęcamy do rezerwowania Mszy Świętych związanych z rocznicami i innymi ważnymi wydarzeniami rodzinnymi. Prosimy także, aby ewentualne ofiary składać dopiero po odprawionej Mszy Świętej, a nie przy zapisywaniu intencji. W trakcie kolędy, tradycyjnie już, będą roznoszone koperty na Wyższe Seminarium Duchowne w Szczecinie.
  2. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.