OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – Niedziela Bożego Miłosierdzia 03.04.2016r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy 72 tydzień Miłosierdzia Bożego pod hasłem „Miłosierni jak Ojciec”. Z tej okazji przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiarę do puszki na „Caritas”, jako pomoc dla najbiedniejszych.

2. W środę o godzinie 18.00. zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po nowennie Msza św.

3. W najbliższy czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 – 18.00., w tym czasie okazja do spowiedzi św.

4. W sobotę od godz. 9.00. odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.

5. W przyszłą Niedzielę rozpoczynamy w Kościele: Ósmy Tydzień Biblijny”.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00. odbędzie się spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców. W czasie spotkania będzie odbiór strojów komunijnych.

7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

Intencja Żywego Różańca: O ochronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci i o łaskę wiary dla zwolenników aborcji.