OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IX NIEDZIELA ZWYKŁA 03.06.2018 r.

1. Dzisiaj po Mszy Świętej jest możliwość złożenia ofiary do puszek na kontynuację prac przy Świątyni Opatrzności Bożej.
  2. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy codziennie po Mszy Świętej wieczornej.
  3. Do czwartku włącznie po Nabożeństwie do Najświętszego Serca Pana Jezusa będzie procesja eucharystyczna wokół kościoła z racji oktawy Bożego Ciała. Po procesji w czwartek poświęcenie ziół i kwiatów.
  4. Spotkania kandydatów do bierzmowania we wtorek i czwartek po Mszy Świętej wieczornej.
  5. Zbiórka ministrantów w środę Po Mszy Świętej.
  6. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00 po niej Msza Święta.
  7. W I czwartek miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 – 18.00. w tym czasie okazja do spowiedzi św. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.
  8. W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – Msza Święta o godzinie 18.00. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  9. Dziękujemy za przynoszone kwiaty do dekoracji naszej świątyni.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.