OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 26.04.2015

1. Dzisiaj o godzinie 12.00. odprawimy Mszę św. ku czci świętego Jana Pawła II z okazji pierwszej rocznicy kanonizacji, po Mszy św. przejdziemy pod platan świętego Jana Pawła II i poświęcimy odnowioną pamiątkową tablicę.

2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. po nowennie Msza św.

3. W najbliższy czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30. do 18.00. w tym czasie okazja do spowiedzi św.

4. W piątek 1 maja obchodzimy uroczystość św. Józefa Rzemieślnika – patrona ludzi pracujących. Msza św. w Ińsku o godz. 9.00. i 18.00.

5. Nabożeństwa majowe będziemy odprawiać codziennie po Mszy św. wieczornej.

6. W Niedzielę 3 maja będziemy obchodzić święto NMP Królowej Polski, o godz. 12.00. odprawimy Mszę św. w intencji Ojczyzny.

7. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w sobotę 9 maja od godz. 9.00.

8. Zapowiedzi przedślubne:
Czerwonka Grzegorz, st. wolny, zam. Ińsko.
Neska Agnieszka, st. wolny, zam. Strzeczona gm Debrzno (2)

Lis Michał, st. wolny, zam. Ińsko
Baranowska Natalia, st. wolny, zam. Winniki, paraf. Runowo Pom. (2)

Rogowski Grzegorz, st. wolny, zam. Ińsko