Ogloszenia duszpasterskie (IV Niedziela Wielkanocna 11.05.2014)

  1. Nabożeństwa majowe odprawiamy przez cały miesiąc maj codziennie po Mszy św. wieczornej.
  2. Dzisiaj uroczystość parafialna – na Mszy św. o godz. 12.00, – 32 dzieci po raz pierwszy będzie uczestniczyło w pełni w Ofierze Eucharystycznej – przyjmując Pana Jezusa w Komunii świętej.
  3. Dzieci pierwszokomunijne zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo o godz. 16.00, po nabożeństwie będzie poświęcenie i wręczenie pamiątkowych obrazków pierwszokomunijnych oraz poświęcenie innych religijnych pamiątek.  Przez cały tydzień dzieci pierwszokomunijne będą uczestniczyły w stroju komunijnym we Mszy świętej i przystępowały do komunii świętej o godz. 18.00.
  4. Składam serdeczne podziękowanie Pani katechetce Małgorzacie Piątkowskiej za przygotowanie dzieci do sakramentu pokuty i eucharystii. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych serdecznie dziękuję za przygotowanie świątyni i otoczenia na dzisiejszą uroczystość. Serdecznie dziękuję ks. Danielowi za pomoc w udzielaniu sakramentu pokuty i eucharystii, Panu Organiście i zespołowi za prowadzenie śpiewu podczas uroczystości.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik katolicki “Niedziela”.
  6. Dzieci klas III będą obchodziły rocznicę pierwszej komunii świętej w niedzielę 25 maja. o godz. 12.00.
  7. We wtorek 13 maja i w piątek 16 maja zapraszamy kandydatów do bierzmowania na Mszę św. i spotkanie. o godz. 18.00.
  8. 18 maja w Niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich świadków.
  9. Uroczystość przyjęcia sakramentu Bierzmowania przez młodzież naszej parafii odbędzie się 21 maja o godz. 18.00.