Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkanocna 07.05.2017r.

1. Nabożeństwo majowe odprawiamy codziennie po Mszy św. wieczornej.

2. W sobotę 13 maja obchodzimy 100 rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie. Od poniedziałku do soboty po nabożeństwie majowym będziemy odmawiali „Fatimską Modlitwę Zawierzenia”. O godz. 17.00. odmówimy różaniec z rozważaniami fatimskimi. O godz. 18.00. zostanie odprawiona uroczysta Msza św. ku czci Matki Bożej z Fatimy.

3. W sobotę 13 maja o godz. 10.00. dzieci z klasy trzeciej przystąpią do sakramentu pokuty i pojednania. Po dzieciach mogą się spowiadać rodzice i chrzestni. W tym dniu jeszcze okazja do spowiedzi od godz. 17.30 – 18.00.

4. W Niedzielę 14 maja na Mszy św. o godz. 12.00. dzieci z klasy trzeciej przystąpią do Pierwszej Komunii świętej. Po Mszy św. rozdanie obrazków i pamiątkowe zdjęcie.
Od poniedziałku 15 maja do soboty 20 maja, dzieci będą uczestniczyły we Mszy św. wieczornej i nabożeństwie majowym w ramach „Białego tygodnia”.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

7. Zapowiedzi przedślubne:
Huk Krzysztof, kawaler, zam. Ińsko
Malcer Monika, panna, zam. Ińsko (3).

Szymczyk Paweł, st. wolny, zam. Szczecinie
Matuszczak Małgorzata, st. wolny, zam. Szczecin (2).

Intencja Żywego Różańca: „Aby dzieci naszej parafii przystępujące do pierwszej Komunii św. pozostały wierne nauce Pana Jezusa”.