OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV Niedziela Roku 29.01.2017r.

1. Msza św. w dni powszednie jest odprawiana o godz. 18.00.

2. Msza św. z udziałem dzieci jest odprawiana w Niedzielę o godz. 12.00, a dla młodzieży z gimnazjum i starszej o godz. 8.30.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. po nowennie Msza św.

4. W czwartek 2 lutego obchodzimy uroczystość Ofiarowania Pańskiego (tzw. M B Gromnicznej). Msze św. w Ińsku o godz. 9.00 i 18.00. W czasie Mszy św. poświęcamy świece – gromnice.

5. W pierwszy piątek miesiąca 3 lutego – zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu od godz. 17.30 – 18.00. w tym czasie okazja do spowiedzi św.

6. W pierwszą sobotę miesiąca 4 lutego – odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.

7. W Niedzielę 5 lutego spotkanie dla dzieci z klas III i ich rodziców z krawcem, który będzie szył stroje komunijne. Spotkanie odbędzie się w szkole na parterze w sali nr 8 o godz. 18.00. Prosimy, aby dzieci z rodzicami uczestniczyli we Mszy świętej o godz. 12.00.

8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

9. Kontynuujemy w Ińsku kolędę. Odwiedziny duszpasterskie parafian w dni powszednie rozpoczynamy od godziny 16.00. Bardzo prosimy, aby na modlitwie kolędowej byli wszyscy domownicy jeśli jest to możliwe. W czasie kolędy tradycyjnie zostawiamy koperty z prośbą o ofiary na Seminarium Duchowne za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać.

Plan kolędy:
30.01. poniedziałek: ul. Armii Krajowej(od nr 1), ul. Witosa
31.01. wtorek: ul. Poznańska, ul. Bydgoska
10. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.