OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA ADWENTU 23.12.2018r.

 1. W poniedziałek ostatnie Roraty o godzinie 7.00. Serdecznie zapraszamy.
 2. Okazja do spowiedzi jutro o godzinie 12.00.
 3. Jutro Wigilie Bożego Narodzenia. Pasterka zgodnie z wielowiekową tradycją o północy, godzina 24.00. W Czertyniu o 20.00 w Ciemniku  o 22.00, w Ściennem o 21.00.
 4. W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia Msze Święte o godzinie 8.30 i 12.00. Nie będzie Mszy Świętej o godzinie 17.00.
 5. W drugi dzień Świat Msze Święte według porządku niedzielnego. O godzinie 12.00 towarzyszyć nam będzie w śpiewaniu kolęd chór „Credo”. W tym dniu taca przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny w Szczecinie.
 6. W tym tygodniu rozpoczniemy kolędę. W piątek 28.12 Miałka od godziny 9.00.
 7. W czasie kolędy będzie możliwość zapisania intencji Mszy Świętej. Zachęcamy do rezerwowania Mszy Świętych związanych z rocznicami i innymi ważnymi wydarzeniami rodzinnymi. Prosimy także, aby ewentualne ofiary składać dopiero po odprawionej Mszy Świętej, a nie przy zapisywaniu intencji. W trakcie kolędy, tradycyjnie już, będą roznoszone koperty na Wyższe Seminarium Duchowne w Szczecinie.
 8. Opłatki można dostać w zakrystii po każdej Mszy Świętej lub w biurze parafialnym.
 9. W zakrystii lub w biurze parafialnym można nabyć świece „Caritasu” w cenie 5 i 15 złotych.. Głównym celem rozprowadzania świec jest pomoc ubogim na których przeznaczany jest dochód z ich sprzedaży.
 10. Za tydzień Niedziela Świętej Rodziny z Nazaret – na Mszy Świętej o godzinie 12.00 odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.
 11. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”, numer świąteczny i „Gość Szczecińsko Kamieński” wyłożony na stoliku.