Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Adwentu 21.12.2014r.

1. Msze św. roratnie odprawiać będziemy do środy 24.12. o godz. 07.15.

2. We wtorek i środę Mszy św. o godz. 18.00. nie będzie.

3. Okazja do spowiedzi św. w poniedziałek i we wtorek: rano od 7.00 – 8.00.; popołudniu: od 17.00 – 18.00. W poniedziałek z posługą w konfesjonale przybędą księża z Chociwla.

4. W środę 24.XII obchodzimy wigilię Bożego Narodzenia – przypominamy, że w tym dniu obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, także w czasie Wieczerzy Wigilijnej. Ma ona charakter religijny dlatego winna być poprzedzona: modlitwą, czytaniem Ewangelii o Narodzeniu Pana Jezusa, dzieleniem się opłatkiem i śpiewaniem kolęd. W tym dniu nie powinno mieć miejsca spożywanie alkoholu.

5. Msza św. Pasterka zostanie odprawiona w Ińsku w środę o godz. 23.00. W Czertyniu o godz. 20.00, a w Ciemniku o godz. 21.30.

6. Msze św. w pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia odprawiamy jak w każdą niedzielę tj. o 8.30, 12.00, 17.00. Ofiary składane na tacę w drugi dzień świąt są przeznaczone na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

7. Codziennie po Mszach św. można nabywać opłatki wigilijne w biurze parafialnym.

8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć katolicki tygodnik „Niedziela”.

9. W sobotę 27.XII rozpoczynamy wizytę duszpasterską – kolędę. W tym dniu odwiedzimy parafian na ulicach: Słoneczna, Spacerowa, Platanowa, Jesionowa, Lipowa, Klonowa i Orzechowa. Kolędę rozpoczynamy od godz. 10.00.