OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 04.03.2018 r.

1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je ks. Piotr Listwoń proboszcz parafii w Stepnicy. Diecezjalny moderator Ruchu Światło – Życie.
  2. Spotkanie z Mszą świętą dla kandydatów do bierzmowania: w poniedziałek klasy VII i II gimnazjum na godzinę 18.00, we wtorek klasy III gimnazjum o godzinie 18.00.
  3. W środę o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza Święta.
  4. W piątek Droga Krzyżowa o godzinie 17.30.
  5. Każdy kto uczestniczy w Drodze krzyżowej może uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami tz.
  • – spowiedź sakramentalna lub stan łaski uświęcającej,
  • – przyjęcie komunii świętej,
  • – modlitwa w intencjach Ojca Świętego.
  • – wykluczenie wszelkiego przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, nawet powszedniego.
  1. Nabożeństwo Gorzkich żali w niedzielę o godzinie 16.30.
  2. W zakrystii są do nabycia „Wielkanocne Świece Caritas”.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela.