OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA WIELKANOCNA 05.05.2019 r.

  1. Dzisiejszej niedzieli rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Pisma Świętego nie czyta się jak każdą inną książkę. Powinniśmy je czytać jako słowo Boga skierowane do człowieka. Trzeba je czytać w duchu wiary i nasze życie, nasze problemy niejako zanurzać w tym Słowie, w wtedy szybko zauważymy że jest to Słowo Żywe. Zachęcamy do codziennego modlitewnego czytania Pisma Świętego.
  2. Nabożeństwa Majowe odprawiamy codziennie po Mszy św. wieczornej.
  3. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców w poniedziałek i środę o godzinie 16.00.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po mszy świętej połączona z Nabożeństwem Majowym.
  5. Bardzo dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego kościoła.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.