OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO 21.01.2018 r.

  1. W dniach od 1 do 3 czerwca br. odbędzie się w Szczecinie Zjazd Dużych Rodzin, którego organizatorem jest Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” przy współpracy Miasta Szczecina oraz Kurii Metropolitalnej. W związku z tym będziemy prosić o pomoc w organizowaniu noclegu dla rodzin, które przyjadą na spotkanie. Osoby i instytucje, które chciałyby przyjąć rodziny powinny zgłosić się do duszpasterzy w parafii lub uczynić to poprzez stronę internetową www.zjazd.3plus.pl. Pozostałe informacje na ten temat zostały zawarte na ulotkach i plakatach.
  2. Dziękujemy za wszelkie przejawy życzliwości okazane nam w czasie odwiedzin kolędowych.
  3. W środę o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza Święta.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.