OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA ADWENTU 17.12. 2017 r.

  1. Dzisiaj po Mszach Świętych składamy do puszek ofiary na Pomoc Materialną Kościołowi na Wschodzie. Nasza pomoc dotrze do ludzi żyjących w trudnych warunkach za wschodnią granicą naszego kraju, m.in. w Donbasie, na Ukrainie i na Syberii.
  2. Od poniedziałku do piątku w naszym Ińskim kościele o godzinie 07.10. odprawiamy Roraty.
  3. Spotkania kandydatów do bierzmowania w:

Poniedziałek klasa VII o godzinie 18.45,

Wtorek klasa II o godzinie 18.45,

Środa klasa III o godzinie 18.45.

  1. W środę o godz. 18.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza Święta.
  2. Spowiedź świąteczna jest jednym z istotnych warunków godnego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia. W sobotę od godziny 10.00 do 12.00 okazja do spowiedzi. Spowiadać będą księża z okolicznych parafii. Prosimy nie odkładać spowiedzi na później.
  3. Łamanie się opłatkiem nawiązuje do Mszy Świętej, która jest uobecnieniem Chrystusa miłującego swój lud. Opłatki jak i świece „Caritasu” i można wziąć w zakrystii po każdej Mszy Świętej lub w biurze parafialnym.
  4. Pasterka w wigilie o godzinie 23.00.
  5. Zachęcamy do rezerwowania Mszy Świętych związanych z rocznicami i innymi ważnymi wydarzeniami rodzinnymi. Prosimy także, aby ewentualne ofiary składać dopiero po odprawionej Mszy Świętej, a nie przy zapisywaniu intencji.
  6. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.