OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA ADWENTU 16.12.2018r.

  1. Od poniedziałku do piątku w naszym Ińskim kościele o godzinie 7.00. odprawiane będą Roraty. Jest to Msza Święta ku czci Matki Bożej. Serdecznie zapraszamy wszystkich także dorosłych z lampionami. Dzieci prosimy o przygotowanie serduszek.
  2. W środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza Święta.
  3. Okazja do spowiedzi świątecznej w sobotę o godzinie 12.00. To jeden z najważniejszych elementów przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Niech go nie zabraknie.
  4. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 11.00.
  5. Opłatki można dostać w zakrystii po każdej Mszy Świętej lub w biurze parafialnym.
  6. W zakrystii lub w biurze parafialnym można nabyć świece „Caritasu” w cenie 5 i 15 złotych.. Głównym celem rozprowadzania świec jest pomoc ubogim na których przeznaczany jest dochód z ich sprzedaży.
  7. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela” i „Gość Szczecińsko Kamieński”.