Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Adwentu 14.12.2014r.

1. W czasie adwentu w dni powszednie odprawiamy Mszę św. Roratnią o godz. 7.15. Serdecznie zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci do uczestnictwa w Roratach, by godnie przygotować się na przyjście Pana Jezusa. Dzieci przychodzą do kościoła z zapalonymi lampionami i przynoszą serduszka z wypisanymi dobrymi uczynkami. Zachęcamy do korzystania z Sakramentu Pokuty w czasie Rorat, nie odkładajmy adwentowej spowiedzi na ostatnie dni przed świętami.

2. Msza św. wieczorna w tygodniu będzie odprawiana o godz. 18.00.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po nowennie Msza św.

4. Przy wyjściu z Kościoła (pod chórem) można nabywać świece wigilijna „Caritas”, Cena świec: małe – 5 zł; większe – 15zł. Dochód ze sprzedaży świec jest przeznaczony na pomoc świąteczną dla najbiedniejszych. Poza kościołem, świece można nabywać w aptece „Ina” przy ul. Staromiejskiej.

5. Codziennie po Mszach św. można nabywać opłatki wigilijne w biurze parafialnym.