OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 25.02.2018 r.

1. Nowo wyświęcony Ksiądz Adam Pałys został mianowany przez Księdza Arcybiskupa wikariuszem w naszej parafii Świętego Józefa w Ińsku. Cieszymy się bardzo życząc Mu dużo sił i zdrowia do pracy, oraz by łaska Boża Go nigdy nie opuszczała.
  2. W środę o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza Święta.
  3. W piątek Droga Krzyżowa o godzinie 17.30.
  4. Nabożeństwo Gorzkich żali w niedzielę o godzinie 16.30.
  5. Każdy kto uczestniczy w Drodze krzyżowej może uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami tz.
  • – spowiedź sakramentalna lub stan łaski uświęcającej,
  • – przyjęcie komunii świętej,
  • – modlitwa w intencjach Ojca Świętego.
  • – wykluczenie wszelkiego przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, nawet powszedniego.
  1. W najbliższy czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 17.30 do 18.00. W tym czasie okazja do spowiedzi.
  2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godziny 17.30 do 18.00.
  3. W najbliższą sobotę kapłan odwiedzi chorych z posługą sakramentalną od godziny 09.00 do 12.00.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela.