OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 17.03.2019r.

1. Plan rekolekcji

Poniedziałek:

spowiedź wielkopostna od godziny 17.30

nauka rekolekcyjna i Msza Święta o godzinie 18.00

spowiedź wielkopostna od godziny 17.30

nauka rekolekcyjna i Msza Święta odpustowa o godzinie 18.00

1. Rekolekcje wielkopostne dla dzieci szkoły podstawowej i młodzieży z gimnazjów trwać będą od poniedziałku do środy wg porządku podanego w szkole.
  2. Zapraszamy we wtorek na Odpust Parafialny ku czci Świętego Józefa o godzenie 18.00. Każdy kto uczestniczy w Mszy świętej odpustowej może uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami tz.:
    1. spowiedź sakramentalna lub stan łaski uświęcającej,
    2. przyjęcie komunii świętej,
    3. modlitwa w intencjach Ojca Świętego,
    4. wyrzeczenie się wszelkiego przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, nawet powszedniego.
  3. W środę o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza Święta.
  4. W piątek Droga Krzyżowa o godzinie 17.30.
  5. Nauki przedślubne. Pary które chciałyby zawrzeć w tym roku sakrament małżeństwa zapraszamy na nauki przedślubne w sobotę o godzinie 11.00.
  6. Spotkanie ministrantów w sobotę o godzinie 14.00.
  7. Spotkanie „Scholii” w sobotę o godzinie 16.00.
  8. Nabożeństwo Gorzkich żali w niedzielę o godzinie 16.30.
  9. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej Parafii kleryków Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie którzy chcą nam przypomnieć o naszym obowiązku troski o powołania.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela.