OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA WIELKANOCNA 08.04.2018 r.

1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia rozpoczynająca w Kościele Tydzień Miłosierdzia, z tej okazji przy wyjściu z kościoła są zbierane ofiary do puszek na Caritas by uwrażliwić nas na gotowość niesienia pomocy najuboższym.
  2. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania: klasy 7 i II gimnazjum w poniedziałek o godzinie 18.00, klasa III gimnazjum we wtorek o godzinie 18.00.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00 po niej Msza Święta.
  4. Z okazji przypadających dziś Świąt Zmartwychwstania w kościele grecko – bizantyjskim życzymy naszym braciom i siostrom wielkiej radości i pokoju ze zmartwychwstania Jezusa Chrystusa.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela”.