OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – II Niedziela po Bożym Narodzeniu – 03.01.2016r.

1. Msza św. w tym tygodniu w dni powszednie będzie odprawiana o godz. 9.00.

2. W środę 6 stycznia obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego (święto Trzech Króli). Msze św. w Ińsku będą odprawiane wg porządku niedzielnego. Po każdej Mszy św. poświęcenie wody, kredy i kadzidła – ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na pomoc dla misjonarzy.

3. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.

4. Od poniedziałku rozpoczynamy w Ińsku wizytę kolędową. Kolędę będziemy rozpoczynać od godz. 16.00. Podczas kolędy tradycyjnie zostawiamy koperty z prośbą o ofiarę na Seminarium Duchowne – za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Bardzo prosimy, aby na modlitwie kolędowej byli obecni jeśli to możliwe wszyscy domownicy.

5. W przyszłą Niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00. spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców. (Przyjedzie krawiec, który szyje stroje komunijne).

6. Plan Wizyty kolędowej:

Poniedziałek 04.01. ul. Sienkiewicza od nr 1 do 6

Wtorek 05.01. ul. Sienkiewicza od nr 26 do 38

Czwartek 07.01. ul. Sienkiewicza od strony Ciemnika do nr 10.

Piątek 08.01. ul. Studnicka, Kolejowa, Piekarska, Bohaterów Warszawy 6, 7,7a,b,c, 13.