OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA ADWENTU 09.12.2018r.

  1. W dniu dzisiejszym przeżywamy w Polsce Dzień Modlitw i Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Po Mszach Świętych zbierane będą datki przeznaczone na wsparcie rozwijających się kościołów na terytorium byłego Związku Sowieckiego.
  2. Od poniedziałku do piątku w naszym Ińskim kościele o godzinie 7.00. odprawiane będą Roraty. Jest to Msza Święta ku czci Matki Bożej. Serdecznie zapraszamy wszystkich także dorosłych z lampionami. Dzieci prosimy o przygotowanie serduszek.
  3. Spotkanie dzieci przygotowujące się do I komunii świętej we wtorek o godzinie 15.00.
  4. W środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza Święta.
  5. Schola dziecięca w sobotę o godzinie 16.00.
  6. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 14.00.
  7. Opłatki można wziąć w zakrystii po każdej Mszy Świętej lub w biurze parafialnym.
  8. W zakrystii lub w biurze parafialnym można nabyć świece „Caritasu”. Głównym celem rozprowadzania świec jest pomoc ubogim na których przeznaczany jest dochód z ich sprzedaży.

Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik „Niedziela”.