OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 10.03.2019r.

1. Z przykrością dowiedzieliśmy się w piątek o śmierci księdza Jana Depty, naszego wieloletniego proboszcza. Pogrzeb odbył się wczoraj w Wyszkowie. Dziękując Bogu za jego 17 letnią posługę chcemy prosić o Boże miłosierdzie dla Niego i życie wieczne. Mszą Świętą w Jego intencji w czwartek o godzinie 18.00.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je ks. Benon Latus proboszcz parafii w Wełtyniu.
  3. Spotkanie dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej we wtorek o godzinie 15.30.
  4. W środę o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza Święta.
  5. W piątek Droga Krzyżowa o godzinie 17.30.
  6. Każdy kto uczestniczy w Drodze krzyżowej może uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami tz.
    1. spowiedź sakramentalna lub stan łaski uświęcającej,
    2. przyjęcie komunii świętej,
    3. modlitwa w intencjach Ojca Świętego,
    4. wyrzeczenie się wszelkiego przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, nawet powszedniego.
  7. Nauki przedślubne. Pary które chciałyby zawrzeć w tym roku sakrament małżeństwa zapraszamy na nauki przedślubne w sobotę o godzinie 11.00.
  8. Spotkanie ministrantów e sobotę o godzinie 14.00.
  9. Nabożeństwo Gorzkich żali w niedzielę o godzinie 16.30.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia tygodnik „Niedziela.